Miejsca w Chełmie gdzie możesz kupić klocki dla dzieci

Chełm to średniej wielkości miasto znajdujące się we wschodniej części Polski. Znany jest przede wszystkim ze swojego malowniczego usytuowania tuż nad rzeką Uherką. Jedną z największych atrakcji miasta są Podziemia Kredowe i tym samym Zabytkowa Kopalnia Kredy w Chełmie. To spokojne miasto ma za sobą długą i niesamowicie ciekawą historię, w której warto się zanurzyć. Obowiązkowym punktem zwiedzania jest także Muzeum Ziemi Chełmskiej, dzięki któremu będzie można nieco lepiej poznać miasto. Warto również dodać, że Chełm to miasto ze specjalną ofertą dla dzieci. Znajdziemy tutaj sporo punktów z zabawkami, a w tym z uwielbianymi przez dzieci klockami LEGO.

Jakie miejsca warto odwiedzić?

Toys World - największy wybór Lego w Chełmie

Toys World to sklep z Lego z Chełmna znajdujący się przy ulicy Lubelskiej 59. Jest to idealna przystań dla rodziców z dziećmi, a ogólniej rzecz ujmując - dla każego, kto pragnie zaopatrzyć się w wysokiej jakości zabawki. Asortyment sklepu jest niezwykle urozmaicony. Bez najmniejszego problemu namierzymy zabawki dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Zdecydowanym faworytem są klocki LEGO Hot Wheels, uwielbiane przede wszystkim przez młodych entuzjastów motoryzacji. Niemniej, znajdziemy również fantastyczne zestawy LEGO Duple, dedykowane początkującym konstruktorom oraz zaawansowane zestawy LEGO Technic.

Sklep Urwis

Kolejnym sklepem, do którego warto zajrzeć jest Urwis - sklep z zabawkami. Już sama nazwa jest niezłą zapowiedzią tego, co w środku. A w środku doskonałej jakości zabawki dla dzieci w każdym wieku. Znajdziemy tutaj zarówno pluszaki, jak i świetne gry planszowe oraz zabawki o charakterze edukacyjnym. Nie brakuje również klocków LEGO. Warto wspomnieć, że sklep oferuje również całą gamę artykułów szkolnych. Punkt mieści się przy ulicy Lwowskiej 21/9.

Sklepu galerii Pokusa

Galeria Pokusa znajduje się przy ulicy Okszowskiej 39. Sklep odznacza się bardzo ciekawym wyposażeniem. Znajdziemy tutaj bardzo ciekawe gadżety dla maluchów oraz nieco bardziej skomplikowane zabawki dla starszych dzieci. Dziewczynki z pewnością zachwycą się pięknie wykonanymi wózkami dla lalek. Pokusa to także miejsce, w którym znajdziemy sporo rozmaitych książek dla dzieci oraz wyśmienite zestawy klocków LEGO. Z całą pewnością jest to miejsce, które warto odwiedzić. Dla małego dziecka wizyta w takim miejscu będzie ogromną radością.

Galeria Chełmska i sklep Smyk

Galeria Chełmska znajduje się przy ulicy Rejowieckiej 42c. To jedno z tych miejsc, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta. Nic w tym jednak dziwnego, biorąc pod uwagę mnogość dostępnych sklepów w jednej lokalizacji. Znajduje się tutaj również uwielbiany przez dzieci Smyk - cały dla małych! To jeden z tych sklepów, które nie wymagają przedstawiania. Każde dziecko doskonale wie, że w tym miejscu spełniają się dziecięce marzenia. Można tutaj kupić zarówno doskonałej jakości maskotki, jak i pluszaki wzrostem przewyższające głównych zainteresowanych. Dostępne są także rewelacyjne gry planszowe, zabawki edukacyjne i wiele innych gadżetów, które nawiązują do ukochany postaci z bajek i filmów animowanych. Nie trzeba dodawać, że klocki LEGO to podstawa wyposażenia Smyka. Znajdziemy tutaj mnóstwo rozmaitych zestawów.

Sklep 5.10.15...

Znajduje się przy ulicy Lwowskiej 15. Sieć sklepów jest znana w Polsce od lat. I w tym przypadku mamy do czynienia z doskonale wyposażonym sklepem z zabawkami dla dzeci w każdym wieku. Zabawki są posegregowane tematycznie oraz pod względem wiekowym. To kolejne miejsce, do którego warto zajrzeć w poszukiwaniu klocków LEGO. Znajdziemy tutaj mnóstwo najpopularniejszych obecnie setów, które dla każdego kolekcjonera mają sporą wartość. Poza wielkimi zestawami, w sklepie dostępne są również atrakcyjne zestawy LEGO Duplo dla najmłodszych.

Portal dla poszukiwaczy konkretnych zestawów Lego już jest!

Poszukiwacze konkretnych zestawów LEGO powinni również zajrzeć na stronę postawklocka.pl. To miejsce dla każdego kolekcjonera i miłośnika duńskiego koncernu. Przede wszystkim jednak jest to miejsce, w którym można namierzyć niedostępne zestawy, a nawet dokonać interesującego barteru. To bez wątpienia największa baza klocków LEGO, w której można znaleźć prawdziwe unikaty.

Chełm