Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Chełm

W okresie jesienno-zimowym dbałość o regulację świateł w pojazdach nabiera szczególnego znaczenia. Prawidłowe oświetlenie ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. W ramach akcji Twoje Światła-Nasze Bezpieczeństwo kilka stacji diagnostycznych w Chełmie przeprowadzi nieodpłatną regulację świateł.

Trzy stacje diagnostyczne z Chełma przeprowadzą nieodpłatną usługę związaną z regulacją świateł w naszych pojazdach. Jest to związane z ogólnopolską akcją Twoje Światła- Nasze Bezpieczeństwo, której celem jest zwrócenie uwagi użytkowników na stan oświetlenia w ich pojazdach, szczególnie teraz w okresie jesienno-zimowym. Pamiętajmy, że prawidłowe działanie świateł pojazdu, a także ich właściwe ustawienie mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Dlatego też w dniach 24 października oraz 7 i 21 listopada 2020 roku będzie można nieodpłatnie sprawdzić oświetlenie w naszych samochodach w niżej wymienionych stacjach kontroli pojazdów w Chełmie:

  • 4 Koła, ulica Wierzbowa 3 w godzinach 8.00-18.00,
  • Dapex, ulica Rampa Brzeska 25 w godzinach 7.00-20.00,
  • AM Trans, ulica Przemysłowa 28 w godzinach 7.00-20.00.

komisarz Ewa Czyż