Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Chełm

Chadek Gospel Choir Acoustic & Live - koncert z okazji jubileuszu 10-lecia zespołu

27.10.2020 | g. 19:00 | ChDK | wstęp wolny

Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasach Chadeku i Kina Zorza. Ilość miejsc ograniczona do 126 miejsc. Obowiązują aktualne obostrzenia sanitarne.

Serdecznie zapraszamy na szczególny koncert – spotkanie, czas wspólnoty i artystycznej interakcji. CHADEK GOSPEL CHOIR, który na trwale wpisał się w artystyczny, duchowy krajobraz Chełma w tym nadzwyczajnym roku świętuje swój jubileusz dziesięciolecia istnienia.

Przez wiele swych projektów chór przyzwyczaił nas do kreatywności, nowatorskich pomysłów, a przede wszystkim do świetnego brzmienia i harmonii, koncertowej energii i pasji. We wtorek 27 października – dokładnie w tym dniu tygodnia, jakim Chadek Gospel Choir od wielu lat zbiera się na swe próby – staniemy na scenie Chełmskiego Domu Kultury, aby zaśpiewać w akustycznych wersjach piosenki i pieśni, jakie są najważniejsze w jego historii. Chór pod kierownictwem Grzegorza Głucha zaśpiewa w czasie tego wyjątkowego spotkania najpiękniejsze hymny, pieśni chwały zarówno po polsku i angielsku.

Wśród solistów będą: Kasia Klimczak i Mariusz Matera, których wyjątkowe głosy stały się nierozłączną wizytówką i znakiem rozpoznawalnym Chadek Gospel Choir. Koncert będzie wydarzeniem interaktywnym. Jego widzowie, słuchacze… będą w zasadzie uczestnikami wydarzenia, jakie będzie swoista otwartą próbą chóru.

To będzie niezapomniane przeżycie! To będzie prawdziwie muzyczne spotkanie… ponieważ chór pokaże na żywo, jak pracuje, jak tworzy pieśni, jak się do nich przygotowuje. Właśnie w taki niezwykły i oryginalny sposób chcemy świętować nasz jubileusz. Zapraszamy do udziału w tym koncercie.