Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Chełm

Lekkomyślnością wykazało się czworo mieszkańców Chełma, który pomimo wprowadzonych ograniczeń, spotkali się przy ognisku. Doszło do tego wczoraj wieczorem na trawniku przed jedną z chełmskich szkół. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie ukarani zostali mandatami. Policjanci przypominają, że wprowadzone ograniczenia mają na celu dobro nasz wszystkich.

Policjanci od kilku dni zwracają uwagę na respektowanie przez mieszkańców powiatu chełmskiego przepisów ograniczających przemieszczanie się osób. W większości wszyscy stosują się do nowych wytycznych. Wczoraj wieczorem zdarzyła się jednak sytuacja, gdzie grupa 4 osób spotkała się przy ognisku. Do zdarzenia tego doszło na trawniku przed jedną ze szkół w Chełmie. O tym fakcie dyżurnego powiadomiła postronna osoba. Wezwani na miejsce strażacy ugasili ogień. Podjęta przez policjantów interwencja, związana z grupowaniem się osób, zakończyła się dla nich mandatem.

Policjanci przypominają, że wprowadzone ograniczenia mają na celu dobro nasz wszystkich. Osoby, które się do nich nie stosują narażają na niebezpieczeństwo nie tylko siebie ale też innych.