Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj na terenie gminy Siedliszcze. 19-letni kierowca najprawdopodobniej chcąc uniknąć zderzenia z sarną zjechał do rowu. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Borowo w gminie Siedliszcze. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujące samochodem marki Renault 19-latek z gminy Wierzbica chcąc uniknąć zderzenia z sarną wjechał do rowu, gdzie doszło do przewrócenia się pojazdu na bok. Mężczyzna podróżował sam, był trzeźwy. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i ograniczenie prędkości w rejonie kompleksów leśnych i łąk, gdzie występuje bardzo duże prawdopodobieństwo pojawienia się dzikich zwierząt. Pamiętajmy, że zderzenia nawet z niewielkim okazem może być groźne w skutkach. Przemieszczając się przez takie tereny zdejmijmy nogę z gazu, jazda z mniejszą prędkością daje nam czas na wykonanie odpowiedniego i bezpiecznego manewru.
 


Geek ElasticSearch