Do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów marki VW Passat doszło wczoraj w miejscowości Horodyszcze Kolonia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca jednym z nich wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzyła się z jadącym prawidłowo drugim pojazdem. W wyniku tego zdarzenia 6-letni pasażer z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Obie kierujące były trzeźwe. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku i apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

Do wypadku drogowego doszło wczoraj około południa w miejscowości Horodyszcze Kolonia na terenie gminy Chełm. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki VW Passat 32-letni mieszkanka gminy Chełm wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzyła się z jadącym drogą z pierwszeństwem przejazdu samochodem marki VW Passat, którym kierowała 30-letnia mieszkanka gminy Sawin.

    W wyniku tego zdarzenia 6-letni pasażer jednego z aut z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Obie kierujące były trzeźwe. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o przestrzeganie obowiązujących przepisów ruchu drogowego.