Przed narodzinami dziecka, każdy rodzic staje przed trudnym dylematem - jaki wózek wybrać? Oczywiście jest to ciężka decyzja, ponieważ na rynku jest dostępnych tak wiele modeli, że można się w tym zagubić. Nie należy jednak działać pod wpływem emocji, ponieważ nie zawsze są one dobrym doradcą. Dużo lepszym rozwiązaniem, jest skorzystanie z fachowej pomocy profesjonalistów z renomowanych sklepów z wózkami. Salon Xland Mariola Rerych, jest jednym z takich miejsc, w którym zagubiony rodzic uzyska fachowe wsparcie i będzie mógł wybrać najbardziej odpowiadający mu produkt. Coraz częściej, młodzi rodzice sięgają po wózki wielofunkcyjne, które mają bardzo dużo zalet. Jeżeli dodatkowo chcą, żeby doskonale się on prowadził, powinni bliżej przyjrzeć się na Anex Sport, który jest wyścigówką wśród wózków.

Dlaczego warto wybrać wózek wielofunkcyjny?

Fenomen takich rozwiązań jest wciąż trwały i nie zmienia się to od lat. Kupując pierwszy wózek, rodzice chcą zapewnić dziecku wszystko to, co najlepsze, ale pragną również, aby zakup był praktyczny również dla nich. Decydując się na wózek wielofunkcyjny, otrzymują konfiguracje nawet trzech elementów w jednym. Mianowicie, taki sprzęt zawiera gondolę, spacerówkę, oraz fotelik. Wszystko może być montowane na jednym stelażu, co w dużej mierze ogranicza zajmowaną przestrzeń. Jest to także spora oszczędność pieniędzy, co dla młodych rodziców jest niezwykle istotne. Zaoszczędzoną gotówkę można wykorzystać na inne cele. Gondola, jest wykorzystywana zazwyczaj do 6 miesiąca życia, a kiedy dziecko siada- można przerzucić się na spacerówkę. Jest to bardzo wygodne, ponieważ nie trzeba po kilku miesiącach, znów rozglądać się za nowym środkiem transportu dla maluszka.

Wózek, który doskonale się prowadzi - Anex Sport

Co więcej, otrzymuje się także fotelik, który po wyciągnięciu z auta, można przymocować na stelaża wózka i wygodnie się przemieszczać, bez konieczności dźwigania, bądź przekładania malucha. Oczywiście, wózek firmy Anex jest dostępny w dwóch opcjach. Pierwsza, czyli Anex Sport 2w1, zawiera gondolę, która posiada doskonałą regulację zagłówka i jest wykonana z najlepszych materiałów, zapewniających komfort dziecka. Natomiast spacerówka, również posiada zmienne ustawienie oparcia, a także może być ustawiona zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy. Anex Sport 3w1, jest wzbogacony o fotelik, który jest montowany w łatwy sposób, przy użyciu specjalnych adapterów.

Zalety modelu Sport

Anex Sport ma opinie jednego z lepszych wózków dostępnych na rynku. Można go dowolnie dopasowywać do wymagań i preferencji, zarówno dziecka, jak i rodzica. Jest to produkt niezwykle zwrotny i doskonale się prowadzi. Ma to znaczenie dla rodziców, którzy nie muszą wkładać wysiłku w jego prowadzenie. Ponadto, jest to także ważne dla malucha, który w trakcie jazdy czuje się komfortowo i nie odczuwa żadnych niedogodności. Takie walory wynikają z zastosowania w pojeździe kół o bardzo dobrej jakości, wykonanych z najlepszego tworzywa. Doskonale trzymają się one drogi i są w stanie poradzić sobie z każdą nierównością. Technologia amortyzacji powoduje, że wszystkie wstrząsy są neutralizowane i nie wpływają, ani na dziecko, ani na kierującego. Kółka są zwrotne i nie trzeba się siłować, aby zmienić kierunek jazdy. Radzą sobie nawet na wąskich i ostrych zakrętach. Nad bezpieczeństwem dziecka czuwają rodzice, ale pomaga im w tym, zastosowanie w wózku wielofunkcyjnym Anex odpowiednich pasów bezpieczeństwa, a także specjalnego pałąka zabezpieczającego. Wózek Anex Sport ma wagę, która ułatwia jego transport i zaskakuje nawet wymagających klientów.