Historie prawdziwe
2019-04-03 - 2019-04-24
godz. 18.00
sala widowiskowa ChBP, ul. Partyzantów 40

W kwietniu do Klubu Dobrego Filmu Chełmskiej Biblioteki Publicznej powrócą „Historie prawdziwe”. Ku uciesze naszych Klubowiczów ponownie sięgniemy po ciekawe, choć czasem mocno skomplikowane i trudne, opowieści z życia wzięte. Kolejny już raz będziemy się pasjonować, wzruszać i bawić tym, co zdarzyło się naprawdę, nadając sens życia prawdziwym postaciom.

Naszą wycieczkę przez meandry ludzkich charakterów, postaw i zdarzeń rozpoczniemy od spotkania z najnowszym filmem Bryana Singera, opowiadającym historię zespołu Queen, w tym jego lidera i wokalisty Freddiego Mercury’ego. Obraz, z nagrodzoną Oscarem, kreacją Ramiego Malika pokażemy już w pierwszą środę kwietnia. W kolejne natomiast śledzić będziemy losy wybitnych szefowych kuchni (Amy Adams i Meryl Streep), więźniów obozu w Sobiborze (w nowym filmie Konstantina Chabienskiego) oraz czarnoskórego agenta FBI, który został członkiem… Ku Klux Klanu.

Wszystkie projekcje odbywać się będą w sali widowiskowej ChBP, przy ulicy Partyzantów 40. Ich początek tradycyjnie zaplanowaliśmy na godzinę 18.00. Wstęp wolny, zapraszamy!


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.