Policjanci zatrzymali wczoraj 37-letniego mieszkańca Chełma. Mężczyzna poszukiwany był dwoma listami gończymi. Ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko mieniu, wymiarowi sprawiedliwości i bezpieczeństwu w komunikacji. Został już doprowadzony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności.

Wczoraj rano policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali na terenie gminy Sawin 37-letniego mieszkańca Chełma. Mężczyzna ukrywał się w miejscu zamieszkania znanej mu kobiety. Nie spodziewał się wizyty policjantów. Poszukiwany był dwoma listami gończymi wydanymi przez sąd w celu odbycia 2 lat kary pozbawienia wolności. Ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko mieniu, wymiarowi sprawiedliwości i bezpieczeństwu w komunikacji. Jeszcze tego samego dnia został doprowadzony do zakładu karnego.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.