Dzielnicowi spotkali się z uczniami Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi „Razem” w Chełmie. Rozmawiali z dziećmi i młodzieżą na temat bezpiecznych korzystania z Internetu. Młode osoby nie zawsze zdają sobie sprawę z czyhających na nie niebezpieczeństw w sieci. Dlatego tak ważna jest wczesna edukacja i profilaktyka w tym obszarze.

Policjanci realizując swoje codzienne zadania spotykają się z podopiecznymi placówek oświatowo-wychowawczych. Ich celem jest propagowanie bezpiecznych zachowań w szkole, jak tez poza nią. Jedno z takich spotkań miało miejsce wczoraj w Niepublicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi „Razem” w Chełmie. Funkcjonariusze na zaproszenie szkoły przeprowadzili tam pogadankę na temat bezpiecznego korzystania z Internetu. Jak się okazało nie wszyscy uczniowie wiedzieli jakie niebezpieczeństwa tam na nich czyhają, oraz jaka jest odpowiedzialność młodych osób za zachowania naruszające prawo.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.