Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Chełm

Mądrzy Cyfrowi
2019-02-18 - 2019-02-22
Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie

W trakcie drugiego tygodnia ferii w Chełmskiej Bibliotece Publicznej miały miejsce zajęcia w ramach programu „Mądrzy Cyfrowi”. Zadaniem grupy 10 uczestników w ciągu 5 dni warsztatów było poznanie podstawowych narzędzi pozwalających opracować pomysł na zmianę społeczną. Podsumowaniem wspólnej pracy jest projekt społeczny, nad realizacją którego będziemy pracować przez najbliższe tygodnie.

„Mądrzy Cyfrowi” to pierwszy ogólnopolski program, którego głównym celem jest edukacja uczniów w zakresie wartości, połączona z podnoszeniem ich kompetencji cyfrowych i rozwijaniem postaw odpowiedzialności społecznej. Projekt realizowany jest przez Fundację “ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” przy wsparciu Google.org.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.