Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Chełm

Ferie w Bibliotece!
2019-02-18 - 2019-02-22
Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie

Przygotowaliśmy szereg zajęć kulturalno-edukacyjnych dla dzieci i młodzieży, którzy spędzili ferie zimowe w Chełmie. Spotkanie z autorką książek dla dzieci, projekcje filmów, rozgrywki gier planszowych, warsztaty plastyczne, filatelistyczne, warsztaty kreatywne z modelowania balonów, spotkanie Dyskusyjnego Klubu książki dla Dzieci i Młodzieży – każdego dnia biblioteka starała się umilić czas najmłodszym czytelnikom.
Ferie rozpoczęliśmy od warsztatów filatelistycznych. Na spotkanie z czytelnikami zaprosiliśmy panią Annę Frymus – Regionalnego Koordynatora ds. Filatelistyki z Poczty Polskiej oraz chełmskiego filatelistę – pana Sławomira Opałczyńskiego, którzy z ogromnym entuzjazmem opowiadali o swojej pasji – zbieraniu znaczków pocztowych. Bibliotekę odwiedziła także Edyta Zarębska – pisarka i ilustratorka książek dla dzieci. Autorce towarzyszył muzyk – Robert Zarębski. Zaś podczas warsztatów plastycznych wspólnie przygotowywaliśmy walentynkowe zakładki oraz eko torby na książki.
Z propozycji przygotowanych przez Bibliotekę skorzystało około 500 osób.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.