Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Chełm

Festiwal Piosenki Turystycznej i Poetyckiej "Na Skarpie" | Wieczór Bieszczadzki

Skarpa przy Chadeku, 8-9 czerwca 2019, wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy zespoły i solistów, którym bliskie są klimaty piosenki turystycznej i poetyckiej do udziału w naszym Festiwalu „Na Skarpie”. Impreza odbędzie się w Chełmie, w dniach 8 – 8 czerwca 2019.
Zapewniamy wspaniałą atmosferę, profesjonalne jury i atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe. Zapewniamy noclegi w Chełmskim Schronisku Młodzieżowym PTTK.
Zgłoszenia przyjmujemy (wyłącznie drogą mailową) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pośród atrakcyjnych nagród pieniężnych i rzezczowych jury rekomenduje wyróżniającego się wykonawcę do Biłgorajskich Spotkań z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorską.

Przyznawane będą również rekomandacje do wydarzeń komercyjnych (koncerty płatne): Muzyczna Studnia w Chełmie oraz Festiwa Doliny Sanu (Muczne - Bieszczady)

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.