Kabaret Młodych Panów – 20‑lecie: „Z żartami nie ma żartów”

Kabaret Młodych Panów świętuje dwie dekady na scenie i przyjeżdża do Chełma z premierowym programem „Z żartami nie ma żartów” — będzie trochę wspomnień, ulubionych postaci i całe mnóstwo nowych skeczy. Dwa występy jednego dnia, więc jest szansa złapać wieczorny śmiech lub popołudniową dawkę dobrej energii. Warto wpaść!
Szczegóły wydarzenia (Kabaret Młodych Panów)
- Data: 29 marca 2026 (niedziela), godz. 16:00 oraz 19:00
- Miejsce: ChDK, Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego 1, 22-100 Chełm
- Organizatorem jest Kabaret Młodych Panów
- Bilety: od 140 zł. Informacje o dostępności i sprzedaży biletów najlepiej sprawdzić bezpośrednio w ChDK lub u organizatora.
O przedstawieniu i dla kogo to
Kabaret Młodych Panów przygotował na jubileusz zupełnie nowy program, który ma być jednocześnie podsumowaniem 20 lat pracy i świętem ich humoru . Widzowie mogą spodziewać się inteligentnej satyry, ostrej obserwacji rzeczywistości oraz powrotów dobrze znanych postaci — ale tym razem w premierowych odsłonach. Nie zabraknie też momentów pożegnań z postaciami, które zostawiły ślad w historii ich występów.
To spektakl dla tych, którzy lubią kabaret z pomysłem: dużo dialogów, gier sytuacyjnych i szybkich zmian nastroju — od śmiechu po chwilę wzruszenia . Jeśli cenisz sobie premierowy materiał i energię sceniczną, ten wieczór powinien Cię zainteresować.
Ostatnie Artykuły

Majówka w Chełmie z muzycznym akcentem - CHDK zmienia rytm pracy

Dubienka cofnie się do 1792 roku. Będzie marsz, piknik i rekonstrukcja

W Chełmie ruszają wypłaty świadczeń i pojawiają się nowe terminy wsparcia

W Chełmie dzieci i seniorzy posprzątali ulice przed Dniem Ziemi
![[PIŁKA NOŻNA] Chełmianka Chełm – Korona Kielce II 4:1 w Betclic 3. Lidze – Grupie 4 (Grupa IV)](/images/mecz/thumbnails/chelmianka-chelm-korona-kielce-ii-25042026-41.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Chełmianka Chełm – Korona Kielce II 4:1 w Betclic 3. Lidze – Grupie 4 (Grupa IV)

Niebieski świat wybrany w gminie. 141 uczniów pokazało siłę różnorodności

Samorządy pod presją nowych zasad. W Janowie rozmawiano o finansach bez osłonek

Hejt to nie anonimowy troll, to kolega z ławki. Jak naprawdę wygląda cyfrowe życie uczniów?

To nie jest już „internet”. To ich codzienność. Co naprawdę widzą młodzi w sieci?

Nie żyje Łukasz Litewka - poseł Lewicy zginął w wypadku

Książki dla dzieci i dorosłych. Startuje zbiórka z nagrodami dla KGW

Przerwy w dostawie wody w Kuliku i Dobromyślu podczas modernizacji sieci

Awantura w autobusie skończyła się śmiercią 64-latka w Chełmie

