Filmowa podróż „Camper” w CKF Zorza — seans, który zaprasza do rozmowy o życiu

W Chełmie pojawi się wieczór, który zaczyna się od drogi i kończy rozmową o wyborach. Chełmski Dom Kultury przez DKF Rewers serwuje seans „CAMPER”, a po projekcji widzów czeka spotkanie z jednymi z twórców i aktorów.
- DKF Rewers pokaże „CAMPER”, film o parze, która wyrusza w trasę, by sprawdzić, czego naprawdę chce od życia
- Po projekcji odbędzie się spotkanie z Michałem Krzywickim i Szymonem Milasem, które może odsłonić kulisy pracy nad filmem
DKF Rewers pokaże „CAMPER”, film o parze, która wyrusza w trasę, by sprawdzić, czego naprawdę chce od życia
Robert i Klaudia to para utkniona między planami a niepewnością — kiedy w ich życiu pojawiają się Filip i ekscentryczna Wera, propozycja wspólnej podróży po Europie staje się możliwym przełomem. W trasie bohaterowie mierzą się z relacjami, marzeniami i pytaniem o dalszą drogę, a obraz reżysera Łukasza Suchockiego otwiera przestrzeń do refleksji i rozmowy. 🎬
Pokaz odbędzie się w miejscu: CKF Zorza (Chełmski Dom Kultury), w terminie 6 listopada 2025 r., o godzinie godz. 18:00.
Grafik: 6 listopada 2025 r. — godz. 18:00
Po projekcji odbędzie się spotkanie z Michałem Krzywickim i Szymonem Milasem, które może odsłonić kulisy pracy nad filmem
Po seansie widzów zaproszono na rozmowę z gośćmi. Michał Krzywicki — reżyser, scenarzysta i aktor, pochodzący z Chełma — pojawi się jako koproducent „Camper”. W swoim dorobku ma neon-noirowy thriller „Diversion End” (2017), nagrodzony na festiwalu Młodzi i Film, oraz sci‑fi „Dzień, w którym znalazłem w śmieciach dziewczynę” (2021), który zdobył główną nagrodę na Cinequest i był pokazywany m.in. na Raindance, Camerimage, w Paryżu i Rzymie. Jego najnowszy thriller „Nieprzyjaciel” trafił do kin w styczniu 2025 roku, a obecnie pracuje nad neo‑westernem „Naked Coast”, którego scenariusz był finalistą Script Wars i uczestniczył w programach festiwalu Tallinn Black Nights oraz American Film Festival we Wrocławiu.
Towarzyszyć mu będzie Szymon Milas — aktor i twórca teatralny, absolwent Królewskiej Akademii Teatralnej w Madrycie na kierunku teatru fizycznego, współtwórca kolektywu „Noche de camaleones” (m.in. spektakle „Modo Avión”, „Zoo”), autor materiałów dla telewizji i teatru oraz twórca serialu dokumentalnego „Instytut Lamparta”. Milas łączy praktykę sceniczną z działalnością na styku technologii i sztuki jako założyciel startupu Haip.
Seans i spotkanie to propozycja dla tych, którzy cenią kino skłaniające do rozmowy i chcą posłuchać o procesie twórczym z pierwszej ręki. 🙂
na podstawie: ChDK.
Autor: krystian
Ostatnie Artykuły

Telefon z “policji” kosztował seniorki 90 tysięcy. Duet trafił do aresztu
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 4 (Grupa IV): Chełmianka Chełm – Świdniczanka Świdnik 6:1](/images/mecz/thumbnails/chelmianka-chelm-swidniczanka-swidnik-28032026-61.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 4 (Grupa IV): Chełmianka Chełm – Świdniczanka Świdnik 6:1

W chełmskim żłobku ruszyły zapisy i stawiają na rozwój oraz codzienny rytm malucha

Wielkanocne dekoracje w Senior+ połączyły tradycję i spokojny, twórczy czas

Na drodze między Rożdżałowem a Krzywicami wreszcie rusza przebudowa

Po służbie ruszyli do reanimacji - w centrum Chełma walczyli o życie 76-latka

Volvo Car Poland z rekordem rejestracji w 2025 r. Nowości w ofercie na 2026 r. z myślą o dalszej elektryfikacji

Darmowe szkolenie o dopłatach i ekoschematach przyciągnie rolników do Siedliszcza

Nowe zasady Czystego Powietrza wyjaśnią na spotkaniu w Chełmie

Magic Tenors wracają do Chełma z programem, który gra na emocjach

Strażacy z Chełma dołożyli paczki dla bohaterów - ten gest mówi sam za siebie

Pokrówka coraz bliżej szyldu gminy po głosowaniu, które nie zostawiło wątpliwości

Mała Armia Janosika rozkręci w Chełmie góralski koncertowy żywioł

