Egzamin na prawo jazdy zakończony wypadkiem: motocyklista w szpitalu
Wczoraj, na ulicy Rejowieckiej doszło do poważnego wypadku drogowego. W trakcie egzaminu na prawo jazdy, motocyklista został potrącony przez samochód osobowy. W wyniku zdarzenia, 36-letni mężczyzna trafił do szpitala z obrażeniami ciała.

Okoliczności wypadku podczas egzaminu na prawo jazdy

Wczoraj po południu na ulicy Rejowieckiej, doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Audi z motocyklem nauki jazdy. Według wstępnych ustaleń, samochód prowadzony przez 37-letniego kierowcę uderzył w tył motocykla marki Suzuki, którym kierował 36-letni mężczyzna zdający egzamin na prawo jazdy. Incydent miał miejsce w trakcie egzaminacyjnej jazdy.

Stan zdrowia poszkodowanego i działania służb ratunkowych

W wyniku tego zdarzenia, motocyklista doznał obrażeń ciała i musiał zostać przewieziony do szpitala. Na miejsce natychmiast przybyły służby ratunkowe, które udzieliły poszkodowanemu pierwszej pomocy, a następnie przetransportowały go do najbliższego szpitala. Obecnie nie znamy dokładnego stanu zdrowia rannego, ale jego obrażenia były na tyle poważne, że wymagały hospitalizacji.

Apel o ostrożność na drogach

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza w rejonach, gdzie odbywają się egzaminy na prawo jazdy. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi, co na szczęście wykluczyło dodatkowe komplikacje prawne. Niemniej jednak, incydent ten przypomina nam, jak ważna jest koncentracja i uwaga na drodze.

Śledztwo w toku

Policja prowadzi obecnie dochodzenie, mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego wypadku. Jak informuje komisarz Ewa Czyż, "Wyjaśniamy szczegółowe okoliczności wypadku i apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze oraz zwracanie uwagi na to, co dzieje się dookoła nas."

Zdarzenie to jest kolejnym przypomnieniem o konieczności zachowania ostrożności i uwagi na drodze, zarówno przez kierowców, jak i motocyklistów. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje oraz innych uczestników ruchu drogowego.


Wg inf z: KMP w Chełmie