II Powiatowy Festiwal Piosenki Biesiadnej w Pawłowie już wkrótce!
Zapraszamy do udziału w II Powiatowym Festiwalu Piosenki Biesiadnej, który odbędzie się 30 czerwca 2024 roku w Pawłowie. To wyjątkowe wydarzenie kulturalne skierowane do lokalnych zespołów muzycznych, które pragną zaprezentować swoje umiejętności i wziąć udział w radosnym święcie muzyki biesiadnej.
  1. Termin festiwalu: 30 czerwca 2024 r.
  2. Miejsce: tereny zielone przy Gminnym Ośrodku Kultury im. Ryszarda Kapuścińskiego
  3. Adres: ul. Lubelska 23A, 22-170 Rejowiec Fabryczny
  4. Termin zgłoszeń: do 19 czerwca 2024 r.

Festiwal, który odbędzie się na terenach zielonych przy Gminnym Ośrodku Kultury im. Ryszarda Kapuścińskiego, to doskonała okazja dla kapel, zespołów śpiewaczych i wokalnych z powiatu chełmskiego, by zaprezentować swoje talenty i podzielić się radością śpiewania z szerszą publicznością.

Uczestnicy festiwalu proszeni są o przygotowanie dwóch utworów biesiadnych. To doskonała szansa, by pokazać różnorodność repertuaru oraz umiejętności wokalne i instrumentalne. Festiwal promuje nie tylko muzykę, ale również integrację lokalnej społeczności przez wspólne śpiewanie i zabawę.

Chętni do udziału muszą przesłać wypełnioną Kartę Zgłoszenia z podpisanym oświadczeniem uczestnika i klauzulą RODO na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 19 czerwca 2024 roku. Pamiętajcie, że do zgłoszenia należy dołączyć podkłady muzyczne w formacie mp3, odpowiednio podpisane nazwą wykonawcy i tytułem utworu.

Nie przegapcie tej wspaniałej okazji do zaprezentowania Waszych talentów i spędzenia czasu w przyjaznej, muzycznej atmosferze! Spotkajmy się w Pawłowie na II Powiatowym Festiwalu Piosenki Biesiadnej!


Na podstawie: Powiat Chełmski