Nadbużańskie Święto Pszczoły już 2 czerwca w Okszowie
Już 2 czerwca w Okszowie odbędzie się 26. edycja Nadbużańskiego Święta Pszczoły! To wyjątkowe wydarzenie, które co roku przyciąga miłośników natury i pszczelarstwa, organizowane jest przez Wójta Gminy Chełm oraz Przewodniczącego Rady Gminy Chełm.
  1. Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca w Okszowie.
  2. Organizatorami są Wójt Gminy Chełm i Przewodniczący Rady Gminy Chełm.
  3. To już 26. edycja Nadbużańskiego Święta Pszczoły.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i sympatyków pszczelarstwa do udziału w 26. Nadbużańskim Święcie Pszczoły, które odbędzie się 2 czerwca w Okszowie. To coroczne wydarzenie jest doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy na temat pszczół i ich roli w ekosystemie.

Nadbużańskie Święto Pszczoły to nie tylko święto dla pszczelarzy, ale także wspaniała okazja dla całych rodzin do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, w otoczeniu przyrody. W programie przewidziane są liczne atrakcje, warsztaty i pokazy związane z pszczelarstwem i ekologią.

Organizatorzy – Wójt Gminy Chełm oraz Przewodniczący Rady Gminy Chełm – zapraszają wszystkich zainteresowanych do Okszowa. Przygotowano wiele ciekawych wydarzeń, które z pewnością przyciągną zarówno dzieci, jak i dorosłych. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o życiu pszczół i ich znaczeniu dla przyrody.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by wspólnie celebrować Nadbużańskie Święto Pszczoły i cieszyć się dniem pełnym atrakcji na świeżym powietrzu!


Źródło: Urząd Gminy Chełm