Zabiegi na cellulit - dlaczego warto z nich skorzystać?

Zabiegi na cellulit z powodzeniem mogą być wykonywane przez doświadczonych kosmetologów. Dlaczego warto wybrać tak polecane obecnie zabiegi antycellulitowe? Jakie korzyści dla zdrowia i wyglądu przyniosą? Dowiedzieć się o tym można z poniższej publikacji.

Zabieg na cellulit - dlaczego warto?

Najlepsze zabiegi na cellulit pozwalają cieszyć się pięknym, atrakcyjnym wyglądem ciała niezależnie od wieku czy stylu życia. Wybierając się na zabieg do kosmetologa uzyskać można nie tylko fachową konsultację, ale również poznać wskazania, jak i przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Aby móc jak najlepiej przygotować się do zabiegu usunięcia cellulitu, warto skonsultować się z doświadczonym kosmetologiem. Wówczas pozna się odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, zyskując przekonanie, że usuwanie cellulitu nie boli.

Jakie zabiegi na cellulit wybrać?

Do najpopularniejszych zabiegów antycellulitowych dostępnych w dobrym gabinecie kosmetologicznym zaliczyć należy następujące zabiegi na cellulit:

  • kriolipolizę - eliminacja tkanki tłuszczowej poprzez działanie niskimi temperaturami wpływa korzystanie również na lepsze ukrwienie i dotlenienie skóry,
  • mezoterapię - wstrzyknięcie w głębsze warstwy podskórne specjalnych odżywczych koktajli o działaniu spalającym tłuszcz,
  • zabiegi z głowicą zasysającą - przy wykorzystaniu specjalnych rolek z podciśnieniem dochodzi do rozbicia komórek tłuszczowych i poprawy mikrokrążenia,
  • zabiegi z wykorzystaniem fali radiowej - prowadzi do zagęszczenia włókien kolagenowych oraz elastyny, co znacznie poprawia jędrność, napięcie i gładkość skóry.

Dowiedz się więcej https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/cellulit/

Skuteczne zabiegi na cellulit - jakich efektów się spodziewać?

W celu uzyskania jak najlepszych efektów wizualnych i zdrowotnych, najczęściej niezbędne jest skorzystanie z serii zabiegów. Ich liczba ustalana jest indywidualnie na bezpłatnej konsultacji z kosmetologiem. Na takie spotkanie umówić się można w Clinica Cosmetologica, w której pracują doświadczeni kosmetolodzy. Jaki zabieg na cellulit wybrać? O tym warto porozmawiać z kosmetologiem.

Wybór naszych usług jest bardzo szeroki i z pewnością każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Gwarantujemy pełne zadowolenie i maksymalną skuteczność w walce z tzw. pomarańczową skórką. Podczas konsultacji indywidualnie dobieramy konkretny rodzaj zabiegu, określamy przewidywaną długość serii oraz koszty” - mówi kosmetolog Karolina Formela z Clinica Cosmetologica.

Warto zadbać o atrakcyjny wygląd

Decydując się na zabieg na cellulit dopasowany do indywidualnych potrzeb można zyskać nie tylko piękny wygląd, ale i zdrowie. A ta ostatnia wartość w szczególności jest wartością nadrzędną. Warto o nią dbać każdego dnia swojego życia. Dobrze też wiedzieć, że dopasowane zabiegi na cellulit to inwestycja, która przynosi mnóstwo wielopłaszczyznowych korzyści.

Zapraszamy do naszych gabinetów:

Clinica Cosmetologica Gdańsk
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Tel. 791 604 604

Oraz

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
Tel. 791 600 607