Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Chełm

Wczoraj wieczorem w Chełmie kierujący motocyklem 36-latek wjechał w oznakowaną barierę na remontowanej ulicy. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Została od niego zabezpieczona krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

Wczoraj wieczorem dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na ulicy Lubelskiej w Chełmie. Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący motocyklem marki Honda 36-letni mieszkaniec Chełma wjechał w oznakowaną barierę odgradzającą wyłączony ze względu na prace remontowe odcinek ulicy. Na skutek tego zdarzenia z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Została od niego zabezpieczona krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i apelują o zachowanie ostrożności. Przede wszystkim dostosujmy prędkość do warunków panujących na drodze i stosujmy się do obowiązującego oznakowania.

komisarz Ewa Czyż