Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Chełm

Znaleźć wyjątkowy mazury hotel nie jest łatwo! Ogromna liczba ofert hoteli, hosteli, pensjonatów i domków letniskowych potrafi zawrócić w głowie. Każdy z nich wyróżnia się czymś innym na tle konkurencji. Jeden posiada więcej gwiazdek, inny jest lepiej wyposażony, a jeszcze kolejny kusi swoich gości cenom.

W tym artykule przedstawiam miejsce absolutnie wyjątkowe na mapie najlepszych mazurskich hoteli. Obiekt, który od lat zachwyca swoich gości luksusem, bliskością przyrody i jezior, a także wspaniałą obsługą. Wyjeżdżający stąd goście zawsze są uśmiechnięci i pełni werwy, dlatego tak chętnie tutaj wracają. Przed Państwem hotel Mazurski Raj!

Hotel Mazury - przedstawiamy Mazurski Raj

Hotel Mazury z własnym portem

To coś absolutnie zjawiskowego trafić do hotelu, który ma swój własny port i dostęp do jeziora. To idealne okoliczności do uprawiania wszystkich sportów wodnych, a amatorów takiej rozrywki nie brakuje. Proponowane przez hotel sportowe atrakcje przeznaczone są dla całych rodzin, ale świetnie mogą zostać wykorzystane także przy okazji wyjazdów integracyjnych, spotkań biznesowych, czy też szkoleń.

Goście hotelu Mazury mają do swojej dyspozycji kajaki, rowery i narty wodne, a nawet żaglówki. To właśnie ta ostatnia forma spędzania wolnego czasu przyciąga najwięcej chętnych. Nie można się temu dziwić - czy jest coś przyjemniejszego niż dryfowanie na żaglówce w upalny dzień? Być może jest - rejs statkiem rejsowym. Można z jego pokładu podziwiać Jezioro Bełdany, które znajduje się w sąsiedztwie hotelu.

Wszystkie wodne szaleństwa w jednym z najlepszych hoteli na Mazurach prowadzone są przez profesjonalną i wykształconą kadrę, która swoje doświadczenie zdobywała latami. Jeśli ktoś jest już zaprawionym w boju żeglarzem to polecana jest trasa do Jeziora Śniardwy. Ten szlak wodny to jedno z niewielu miejsc, które nie zostało naruszone przez działania cywilizacyjne.

Bliskość natury

Czym byłby dobry hotel na Mazurach bez bliskości dzikiej przyrody? Mazurski raj to nie tylko hotel nad jeziorem i żegluga, ale również bliski sąsiad Puszczy Piskiej, która gwarantuje ogromną liczbę atrakcji na lądzie. Przecinające ją ścieżki to idealne miejsce do pieszych i rowerowych wycieczek, leśnych wędrówek, a także odkrywania tajemnic natury. Wypoczynek na łonie natury pozwoli naładować baterie przed trudnym powrotem do codziennych obowiązków.

Ten wyjątkowy hotel na Mazurach jest otwarty także na inne aktywności gości. Posiada w swoim kompleksie halę sportową, która pozwala uprawiać wiele sportów bez względu na panujące warunki pogodowe. Jeśli ktoś ma ochotę zrelaksować się w godzinach wieczornych może wybrać się na kręgle lub bilard do znajdujących się w hotelu pokojach rozrywki.

Dobry hotel na Mazurach to dobra mazurska kuchnia!

Każdego dnia pracownicy kuchni Mazurskiego raju przygotowują regionalne i sezonowe potrawy z lokalnych produktów. To doskonała okazja do zapoznania się ze specyfiką tej kuchni, a także bliższego poznania tego wyjątkowego regionu. Każde danie przygotowywane jest przez doświadczonego kucharza, a gama posiłków tak szeroka, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Własny port z żaglówkami, bliskość Puszczy Piskiej, sportowe atrakcje, a także regionalna kuchnia. Dla gości, którzy poczują się zmęczeni takim natłokiem atrakcji, mazurski hotel przygotował specjalne zabiegi w świetnie wyposażonym SPA. Profesjonalna załoga zadba, żeby Twoje ciało i umysł były wypoczęte, a Ty zadowolony z wyjazdu do hotelu Mazury!