Za kradzież rozbójniczą odpowie 55-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna skradł w supermarkecie 4 opakowania kawy, po czym nie płacąc wyszedł na zewnątrz. Kiedy pracownik ochrony chciał go zatrzymać zaczął go szarpać i odpychać. Skierowani na miejsce policjanci zatrzymali sprawcę. Mężczyzna był nietrzeźwy. Dzisiaj z jego udziałem będą wykonywane dalsze czynności procesowe.

Wczoraj wieczorem dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży, do której doszło na terenie jednego z supermarketów w Chełmie. Skierowani na interwencję policjanci zatrzymali na terenie sklepu 55-letniego mieszkańca Lublina. Z relacji pokrzywdzonych wynika, że mężczyzna schował pod odzieżą 4 opakowania kawy o wartości ponad 100 złotych, po czym opuścił sklep nie płacąc za te produkty. Jednak pracownik ochrony zauważył podejrzane zachowanie mężczyzny i pomimo, że 55-latek odpychał go i szarpał, udaremnił mu kradzież. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

Dzisiaj z jego udziałem będą wykonywane dalsze czynności procesowe. Kradzież rozbójnicza zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 10.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.