Wyprzedaż oświetlenia w Salonie Telektrim w Chełmie

Salon Elektrotechniczny i Oświetlenia Telektrim organizuje kilkudniową wyprzedaż asortymentu, podczas której dostępne będą obniżki na lampy, kinkiety i żyrandole. Promocja ma charakter handlowy i jest skierowana do klientów lokalnego salonu, którzy planują zmiany w oświetleniu wnętrz.
Podstawowe informacje
- Termin rozpoczęcia: poniedziałek 25.08.2025
- Przewidywany czas trwania (wg dostępnych danych): 25 sierpnia — 30 sierpnia 2025
- Miejsce: Kolejowa 2, Chełm (współrzędne: 51.13755, 23.47774)
Szczegóły daty i godzin
W informacji udostępnionej z wydarzeniem widoczne są orientacyjne ramy czasowe: start 25 sierpnia o godzinie 8:00 i zakończenie 30 sierpnia o godzinie 14:00 (CEST). Jeśli planujesz wizytę, warto zweryfikować godziny otwarcia salonu tego dnia bezpośrednio przed przyjazdem.
Co obejmuje promocja
W czasie wyprzedaży zapowiedziano rabaty na cały asortyment, ze szczególnym uwzględnieniem artykułów oświetleniowych, takich jak lampy sufitowe, kinkiety oraz żyrandole. Oferta ma na celu odświeżenie wystroju wnętrz poprzez atrakcyjne cenowo rozwiązania oświetleniowe dostępne w salonie.
Organizator
Organizatorem akcji jest Salon Elektrotechniczny i Oświetlenia Telektrim. Informacja wskazuje, że wydarzenie odbywa się w siedzibie salonu pod wskazanym adresem.
Autor: info_wydarzenia
Ostatnie Artykuły

W chełmskim żłobku ruszyły zapisy i stawiają na rozwój oraz codzienny rytm malucha

Wielkanocne dekoracje w Senior+ połączyły tradycję i spokojny, twórczy czas

Na drodze między Rożdżałowem a Krzywicami wreszcie rusza przebudowa

Po służbie ruszyli do reanimacji - w centrum Chełma walczyli o życie 76-latka

Volvo Car Poland z rekordem rejestracji w 2025 r. Nowości w ofercie na 2026 r. z myślą o dalszej elektryfikacji

Darmowe szkolenie o dopłatach i ekoschematach przyciągnie rolników do Siedliszcza

Nowe zasady Czystego Powietrza wyjaśnią na spotkaniu w Chełmie

Magic Tenors wracają do Chełma z programem, który gra na emocjach

Strażacy z Chełma dołożyli paczki dla bohaterów - ten gest mówi sam za siebie

Pokrówka coraz bliżej szyldu gminy po głosowaniu, które nie zostawiło wątpliwości

Mała Armia Janosika rozkręci w Chełmie góralski koncertowy żywioł

Folklor wraca do Okszowa z motywem domu rodzinnego i powiatową rywalizacją

Marzanna poszła do wody, a chełmskie Glinianki otworzyły sezon wiosny

