Noc na 16 piętrze - kryminał z humorem w ChDK z gwiazdorską obsadą

2 min czytania
Noc na 16 piętrze - kryminał z humorem w ChDK z gwiazdorską obsadą

Na scenie Chełmskiego Domu Kultury zrobi się duszno i zabawnie zarazem - tu, gdzie akcja pędzi od zwrotu do zwrotu, spotkasz gangsterskie napięcie i komediowe pomyłki. Witajcie w świecie „Tajemnicy 16 piętra” - spektaklu, który łączy kryminał z farsą i przyciąga nazwiskami aktorów z pierwszych stron.

  • Tajemnica 16 piętra pokazuje, jak kryminał miesza się z komedią i relacjami damsko-męskimi
  • Zarezerwuj miejsce i przygotuj się na wieczór pełen zwrotów akcji - bilety i logistyka

Tajemnica 16 piętra pokazuje, jak kryminał miesza się z komedią i relacjami damsko-męskimi

Fabularnie to klasyczna sytuacja dwóch przyjaciół, którzy przez przypadek lądują w samym centrum kryminalnej intrygi - od niewinnego spotkania do pełnej adrenaliny nocy na szczycie wieżowca. Szybkie zwroty akcji przeplatają się tu z momentami komicznymi i refleksją nad relacjami międzyludzkimi, a tempo trzyma bez reszty. Obsada robi wrażenie - na scenie zobaczymy między innymi Michała Żurawskiego, Tomasza Borkowskiego, Macieja Mikołajczyka, Piotra Miazgę i Dominika Bąka, co dodaje spektaklowi prawdziwego kolorytu i gwiazdorskiego pazura.

W spektaklu padają słowa niecenzuralne i używane są efekty stroboskopowe, dlatego adresowany jest do dorosłych widzów. Czas trwania przedstawienia to 100 minut + 15 minut przerwy. Spektakl przeznaczony jest dla widzów od 18 roku życia. :)

Zarezerwuj miejsce i przygotuj się na wieczór pełen zwrotów akcji - bilety i logistyka

Grafik wystawienia:

  • 22.03.2026 - 15:30 - rozpoczęcie spektaklu
  • przewidywane zakończenie 18:00

Uwaga dotycząca innych seansów - spektakl zaplanowany na 18:30 został odwołany; bilety z pokazu o 18:30 należy przebukować lub zwrócić w kasie. Zwroty i przebukowania można zrobić w kasie ChDK oraz w kasie kina Zorza. 🎭

Bilety dostępne są w przedsprzedaży - cena od 110 zł. Biletów szukaj w kasie ChDK oraz w kasie kina Zorza. Powtórzę jeszcze raz - cena biletów od 110 zł, a sprzedaż i ewentualne zwroty odbywają się w kasie ChDK i kasie kina Zorza.

Na koniec krótko - jeśli chcesz zobaczyć, jak dwa przypadkowe spotkania rozkręcają się do skali gangsterskiej komedii pomyłek, zapisz datę i zgarnij bilet. Chełmski Dom Kultury czeka z sceną gotową na noc pełną niespodzianek 🙂🔥

na podstawie: Chełmski Dom Kultury.

Autor: krystian