Spotkanie o szkodach w uprawach i łowieckich - eksperci ODR w Chełmie

W Chełmie organizowane jest spotkanie, które ma pomóc rolnikom i właścicielom gruntów w radzeniu sobie z szkodami w uprawach i szkodami łowieckimi. W sali ma panować praktyczne podejście - porady, procedury i odpowiedzi na konkretne pytania. To okazja, by na miejscu uzyskać informacje od specjalistów i dowiedzieć się, jakie są realne możliwości wsparcia.
Spotkanie z przedstawicielami ODR odbędzie się piątek, 28 listopada 2025 o godz. 10:00 w Świetlica „Zagroda”. Organizatorzy zapowiadają omówienie procedur zgłaszania szkód, dostępnych form pomocy oraz dobrych praktyk ograniczających straty.
W programie przewidziano czas na pytania uczestników - to szansa, by przedstawić konkretne przypadki i dowiedzieć się, jakie dokumenty lub dowody warto przygotować przy składaniu wniosku o odszkodowanie. Organizatorzy zachęcają wszystkie zainteresowane osoby do udziału.
na podstawie: UM Chełm.
Autor: krystian

