Chełm: Remek Wróbel w roli głównej z Jackiem Borusińskim w DKF REWERS
Już wkrótce Chełmski Dom Kultury zaprasza na niezwykłe wydarzenie filmowe, które z pewnością przyciągnie uwagę miłośników kina!
W ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego REWERS odbędzie się pokaz filmu "Wróbel", a gościem specjalnym będzie znany aktor i reżyser Jacek Borusiński. To doskonała okazja, aby poznać kulisy powstawania filmu oraz wziąć udział w inspirującej dyskusji.

Chełm zaprasza na filmowy wieczór z Jackiem Borusińskim

Film "Wróbel" opowiada historię Remka Wróbla, listonosza i amatora piłki nożnej, który zbliża się do czterdziestki. Jego życie, dotychczas spokojne i uporządkowane, nagle ulega zmianie, gdy w jego otoczeniu pojawiają się nowi ludzie – wygadana sąsiadka Marzenka oraz dziadek, którego nigdy wcześniej nie znał. Remek staje przed wyzwaniem przystosowania się do nowych okoliczności i odnalezienia sensu w chaotycznym świecie. Jacek Borusiński, rocznik 1972, to postać znana nie tylko z ekranów kinowych, ale także z teatralnych scen. Jako aktor, reżyser i scenarzysta ma na swoim koncie wiele sukcesów. Współtworzył katowicki Teatr „Gugalander” oraz był jednym z założycieli Stowarzyszenia Teatr „Epty’a”. Jego dorobek artystyczny obejmuje ponad 30 filmów, a najnowszym projektem jest serial „ONA i ON”, nad którym obecnie pracuje.

Nie przegap wyjątkowej okazji! Zarezerwuj miejsce już teraz!

Pokaz filmu "Wróbel" odbędzie się w Chełmskim Domu Kultury 4 kwietnia 2025 roku o godzinie 18:00. To wydarzenie to nie tylko szansa na obejrzenie ciekawego filmu, ale również możliwość spotkania z Jackiem Borusińskim i zadania mu pytań dotyczących jego pracy artystycznej. Aby wziąć udział w tym wyjątkowym wieczorze, warto zarezerwować swoje miejsce jak najszybciej. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Chełma oraz okolic do aktywnego uczestnictwa w tym wydarzeniu! To doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie pasjonatów kina oraz poznania twórczości jednego z najbardziej utalentowanych artystów współczesnego polskiego kina.
Wg inf z: Chełmski Dom Kultury