Wyjątkowy koncert Falochronu w Chełmskim Domu Kultury
Wyjątkowy koncert zespołu Falochron już wkrótce! Zapraszamy na wieczór pełen muzyki i poezji, który pozwoli oderwać się od codziennych trosk i zanurzyć w magiczny świat słowa i dźwięku.
  1. Koncert zespołu Falochron w Chełmskim Domu Kultury
  2. Autorskie teksty i muzyka
  3. Występy laureatów ogólnopolskich festiwali
  4. Bilety już dostępne!

Chełmski Dom Kultury serdecznie zaprasza na koncert zespołu Falochron, który odbędzie się już wkrótce. Ta wyjątkowa grupa, wywodząca się z naszego miasta, zdobyła uznanie na ogólnopolskich festiwalach oraz dotarła do półfinału ostatniej edycji programu "Mam Talent". Ich występy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, co potwierdza 2 miliony odtworzeń w mediach społecznościowych.

Zespół Falochron to twórca gatunku alternatywnej poezji śpiewanej, który łączy autorską muzykę z głębokimi tekstami. Ich twórczość tworzy spójną całość, idealną do refleksji i odpoczynku. Wyśpiewane słowa wierszy zwracają uwagę na ważne emocje i pozwalają na chwilę zapomnieć o problemach codzienności.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć teksty autorstwa wokalistki zespołu, Aleksandry Buczek, a także pisarki Darii Galickiej oraz narodowego poety i dramatopisarza Adama Asnyka. Muzyka komponowana przez członków zespołu tworzy idealne tło dla poezji, co sprawia, że każdy występ jest niezapomnianym przeżyciem.

Bilety na to niezwykłe wydarzenie są już dostępne. Nie przegapcie okazji, by wziąć udział w tym wyjątkowym koncercie i zanurzyć się w świecie muzyki i poezji, która porusza serca i umysły.


Źródło: Chełmski Dom Kultury