Ostatnie chwile na zgłoszenia do roli Młodzieżowego Delegata RP do ONZ!
Chcesz zmieniać świat? To może być Twoja szansa! Polska poszukuje Młodzieżowego Delegata na 79. Sesję Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku. Jeśli jesteś młodą osobą, która marzy o międzynarodowej karierze i chce mieć realny wpływ na kształtowanie przyszłości, to ten konkurs jest dla Ciebie. Ostatnie dni na zgłoszenia!
  1. Ostateczny termin zgłoszeń to 10 kwietnia 2024 r.
  2. Proces selekcji obejmuje wypełnienie formularza i rozmowę kwalifikacyjną w języku angielskim.
  3. Wybór Młodzieżowego Delegata RP dokona Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP.
  4. Warunkiem uczestnictwa jest biegłość w języku angielskim i rocznik urodzenia 1996-2006.

Marzysz o tym, by stanąć na światowej scenie i reprezentować Polskę na forum tak prestiżowym, jak Zgromadzenie Ogólne ONZ? Teraz masz niepowtarzalną okazję, by Twoje głosy i pomysły przyczyniły się do globalnych zmian. Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP otwiera drzwi przed ambitną młodzieżą, która nie boi się wyzwań i chce aktywnie uczestniczyć w międzynarodowej dyplomacji.

Proces wyboru Młodzieżowego Delegata nie jest prostą drogą, ale każdy krok przybliża do realizacji marzeń o globalnym wpływie. Pierwszym etapem jest zgłoszenie kandydatury poprzez specjalny formularz, a następnie przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej, która może odbywać się zarówno w Warszawie, jak i zdalnie. To nie tylko szansa na sprawdzenie swoich umiejętności językowych, ale również okazja do zaprezentowania komisji swoich poglądów i pomysłów na przyszłość międzynarodowej współpracy.

Jeśli czujesz, że to właśnie Ty powinieneś zająć to prestiżowe stanowisko i masz coś ważnego do powiedzenia światowym liderom, nie zwlekaj. Termin nadsyłania zgłoszeń zbliża się wielkimi krokami, a możliwość uczestnictwa w tak wyjątkowym wydarzeniu nie zdarza się codziennie. To Twoja szansa na zostanie częścią czegoś większego i wprowadzenie realnych zmian na arenie międzynarodowej.

Więcej szczegółów na temat procesu selekcji oraz wymagania, jakie muszą spełniać kandydaci, znajdują się w regulaminie konkursu. To nie tylko okazja do zdobycia niezapomnianych doświadczeń, ale też szansa na wpłynięcie na przyszłość naszego świata. Nie pozwól, by ta szansa przeszła obok Ciebie. Zgłoś się i pokaż, że młodzież ma potężny głos, który może zmieniać świat!


Na podstawie: Starostwo Powiatowe w Chełmie