Chełmski Dom Kultury: Bal Księżniczek - Urodziny Elsy - spektakl dla dzieci
Zapraszamy na magiczne przyjęcie urodzinowe, które przeniesie Was do krainy bajek! Czy jesteście gotowi na spotkanie z ulubionymi postaciami z dzieciństwa? "Urodziny Elsy - Bal Księżniczek" to wydarzenie, którego nie można przegapić!
  • Niezapomniane spotkanie z bohaterami bajek
  • Muzyczna niespodzianka przygotowana przez Annę
  • Pytania, które zmieniają nasze życie
  • Spektakl trwający około godziny, dla dzieci od 4 lat

W Chełmskim Domu Kultury czeka na Was wydarzenie, które każdego małego fana przygód i muzyki przeniesie w świat pełen magii i radości. W ramach obchodów urodzin Elsy, jej siostra Anna przygotowała coś wyjątkowego – muzyczny bal, na którym każde dziecko poczuje się jak prawdziwa księżniczka czy książę.

Przedstawienie „Urodziny Elsy - Bal Księżniczek” jest pełne niespodzianek i emocjonujących momentów. Dzieci będą miały okazję spotkać się twarzą w twarz z postaciami, które dotąd znały tylko z kart książek czy ekranów telewizorów. To wyjątkowa okazja, by zadać im pytania i dowiedzieć się więcej o życiu w bajkowym świecie.

Zaplanujcie więc wspólnie z dziećmi czas, by móc w pełni cieszyć się tym muzycznym spektaklem. Pamiętajcie, że życie chętnie płata nam figle i zawsze warto być gotowym na niespodziewane zwroty akcji. „Urodziny Elsy - Bal Księżniczek” to nie tylko rozrywka, ale też okazja do nauki poprzez zabawę i rozwijania wyobraźni.

Oczekujcie trwającej około godzinnej zabawy, która jest dostępna dla dzieci już od 4. roku życia. Chełmski Dom Kultury zaprasza na niezapomniane przeżycia, które zostawią trwałe wspomnienia w sercach zarówno młodszych, jak i starszych uczestników. Nie przegapcie tej magicznej podróży do świata bajek i muzyki, która oczaruje Was i Wasze dzieci, tworząc wspomnienia na całe życie.


Chełmski Dom Kultury