Darmowy zakład w ETOTO. Czy warto z niego korzystać i na czym polega?

Jesteś fanem zakładów bukmacherskich? Szukasz idealnej dla siebie oferty, która pozwoli Ci w pełni cieszyć się rozrywką? Sprawdź, co przygotowało dla Ciebie ETOTO! Jeden z najlepszych bukmacherów na polskim rynku oferuje darmowy zakład. Czym jest freebet, dlaczego warto z niego skorzystać i jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z oferty ETOTO? Tego dowiesz się z poniższego tekstu.

Co to jest freebet i dlaczego warto z niego skorzystać?

Dla osób, które siedzą na co dzień w świecie zakładów bukmacherskich, warto wytłumaczyć, czym w ogóle jest freebet. Upraszczając, jest to darmowy zakład w postaci vouchera, za który gracz może obstawić kupon. Co ważne – nie wymaga on zgromadzenia swoich własnych środków na koncie depozytowym, co jest wymagane podczas normalnej gry.

Najbardziej oczywistą korzyścią wykorzystania freebetu jest możliwość postawienia zakładu bez angażowania własnych środków. Można powiedzieć, że w pewnym sensie jest to zakład „na zachętę”, który ma za zadanie pokazać jakie korzyści mogą płynąć z korzystania z zakładów bukmacherskich. W większości przypadków wygraną z freebetu można bez problemu wypłacić w formie gotówki.

Co ma do zaoferowania ETOTO?

Jeśli odwiedzisz etoto.pl, zauważysz, że bukmacher ten ma w swojej ofercie darmowy freebet dla swoich graczy. Wynosi on aż 252 zł. W jaki sposób go otrzymać? To bardzo proste! Wystarczy podczas rejestracji wpisać specjalny kod promocyjny, który umożliwia otrzymanie freebetu w wysokości 222 zł, a do tego darmowego zakładu o wysokości 30 zł do wykorzystania w aplikacji mobilnej ETOTO.

Skąd wiemy, że freebet został przyznany? Wystarczy zalogować się na swoje konto, kliknąć zakładkę „Twój profil”, a następnie przejść do sekcji „Freebety”. Tam będzie znajdować się informacja, czy ten konkretny bonus został przyznany. Skorzystanie z promocji jest jeszcze prostsze. Wystarczy wybrać interesujące zdarzenia i dodać je do kuponu. Na dole się wyświetli informacja o dostępnych darmowych zakładach. Dodaj freebet i zatwierdź zakład!

Rejestracja w ETOTO – jak to zrobić?

Aby otrzymać możliwość korzystania z darmowych zakładów, konieczne jest wcześniejsze założenie konta w ETOTO z wykorzystaniem specjalnego kodu promocyjnego. Rejestracja nie trwa długo i przebiega w kilku prostych krokach. Pierwszym jest podanie danych do logowania. Są to: adres e-mail, hasło oraz wspomniany kod bonusowy ETOTO400.

Kolejnym etapem jest podanie swoich danych osobowych. Konieczne do pomyślnej rejestracji jest wprowadzenie swojego imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz numeru PESEL. Obowiązkowa jest weryfikacja wieku, ponieważ zakłady bukmacherskie przeznaczone są tylko dla pełnoletnich graczy. Na koniec pozostaje ustalenie swoich limitów na grę, które ustalą, ile czasu użytkownik ma zamiar spędzać na stronie.