Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia dwóch samochodów osobowych, do którego doszło w gm. Leśniowice. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierowca jednego z nich wjeżdżając na skrzyżowanie zderzył się z pojazdem, który jechał drogą z pierwszeństwem przejazdu. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Funkcjonariusze apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

Wczoraj wieczorem dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu w miejscowości Kumów Majoracki w gminie Leśniowice. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Skoda, 25-letni mieszkaniec powiatu kraśnickiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z samochodem marki Volkswagen Passat, którym kierował 33-letni mieszkaniec gminy Leśniowice. W wyniku tego zdarzenia kierowca volkswagena z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku i apelują o rozwagę i zachowanie ostrożności na drodze. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może doprowadzić do groźnych w skutkach zdarzeń drogowych.