Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Chełm

Wiele mówi się o potrzebach kobiet, często w kontekście Walentynek albo ważnych rocznic. Kobiety lubią być wtedy doceniane, kochane i uwielbiają czuć wsparcie swojego mężczyzny. Czy jednak my jako kobiety pamiętamy o naszych mężczyznach i ich potrzebach?

Dowiedz się, czego potrzebuje

Łatwiej nam wejść w skórę drugiego człowieka wiedzą czego tak naprawdę chce. W relacjach damsko-męskich wróżenie z przysłowiowych fusów nie jest dobrym rozwiązaniem. Nie bójmy się pytać naszego faceta czego od nas oczekuje. Może okazać się, że brakuje mu podstawowych spraw, jak rozmowa z nami, czy poczucie bezpieczeństwa. Wciąż zapominamy jak ważne jest ono również dla mężczyzn. Wiedząc czego chce on, będziesz wiedziała jak go wesprzeć i sprawić, by jego potrzeby również były uwzględniane.

Pamiętaj o jego uczuciach

On tak samo jak ty może czuć się czasem przybity, samotny, czy zwyczajnie smutny. Nie każmy mu wtedy zajmować się naszymi problemami. Jak każdy może on mieć zły dzień i potrzebować wysłuchania, spokoju, czy czasu dla siebie. Na pewno kiedy samodzielnie poukłada sobie w głowie miniony niezbyt udany dzień albo będzie mógł z tobą porozmawiać o gnębiących go problemach, będzie miał więcej siły na wspieranie ciebie. Pytaj o jego odczucia i interesuj się jak czuje się w danych sytuacjach. Zanim powiesz coś, co mogłoby go urazić spróbuj zastanowić się, czy te słowa go nie skrzywdzą. Często nawet bardzo mocni psychicznie mężczyźni mają swoje słabości i nie chcą, by używać ich, zwłaszcza podczas kłótni. Nie pokażą tego, ale w środku na pewno poczują się dotknięci i zranieni.

Sprawiaj mu drobne przyjemności

Mówiąc o drobnych przyjemnościach nie miejmy na myśli tylko zabaw w łóżku, chociaż te również powinny sprawiać obu stronom wiele radości. Drobnymi przyjemnościami, które kosztują niewiele, a mogą wiele zdziałać w związku jest zrobienie herbaty, zapytanie jak się czuje i jak minął mu dzień. Zwykła troska, czy przejaw uczucia może sprawić, że nawet po ciężkim dniu na jego twarzy pojawi się uśmiech. Niewielkie gesty miłości pokażą, że jesteś wyczulona na jego potrzeby i dbasz, by był szczęśliwy. Pamiętaj, że uszczęśliwiony mężczyzna będzie również tobie sprawiał takie małe, codzienne niespodzianki.

Przede wszystkim jednak staraj się traktować go tak, jakbyś sama chciała być traktowana. Relacje miłosne opierające się na wzajemności są silniejsze i dojrzalsze. Staraj się wczuwać w jego sytuację i unikaj sprzeczek o to, jak bardzo czuje się on niedoceniany i zmuszany do rzeczy, na które nie ma zwyczajnie ochoty.

Jak dbać o potrzeby mężczyzny?

W dbaniu o potrzeby mężczyzny stawiaj swoje potrzeby na równym poziomie, by z radosnego sprawiania partnerowi przyjemności nie przemienić drobnych oznak miłości w wyrachowane i pozbawione uczucia czynności. Jeśli sama zadbasz o swoje emocje oraz pragnienia będziesz mogła z satysfakcją i radością dbać o swojego mężczyznę, bez cienia negatywnych myśli, czy poczucia pokrzywdzenia.

Kluczem do poznania potrzeb mężczyzny zawsze będzie szczera rozmowa, dzięki której poznamy jego pragnienia i będziemy mogły również powiedzieć mu o swoich obawach, czy potrzebach.

Więcej informacji

Więcej porad dotyczących flirtu i skutecznego uwodzenia znajdziesz na stronie https://www.uwodzenie.org/ - sprawdź!

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.