Wakacyjne zajęcia artystyczne dla dzieci w sierpniu w Chełmskim Domu Kultury
W sierpniu zapraszamy wszystkie dzieci na wyjątkowy cykl zajęć artystycznych "Chadek Summer Art 2024". Dzięki wsparciu Programu Promocji i Ochrony Zdrowia Psychicznego, dzieci będą mogły bezpłatnie uczestniczyć w różnorodnych warsztatach i wydarzeniach kulturalnych, które odbędą się w dniach 19-23 sierpnia.

Różnorodność i bogactwo programu "Chadek Summer Art 2024"

W ramach wakacyjnych zajęć "Chadek Summer Art 2024" na dzieci czeka wiele atrakcji, które z pewnością umilą im letni czas. Program obejmuje między innymi projekcje filmów animowanych, spektakle edukacyjne oraz warsztaty artystyczne. To niepowtarzalna okazja, by najmłodsi mogli rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej atmosferze.

Terminy i zapisy na zajęcia

Zajęcia odbędą się w dniach 19-23 sierpnia. Aby wziąć w nich udział, należy zapisać się od 12 sierpnia. Warto zanotować te daty w kalendarzu, aby nie przegapić możliwości zapisania swojego dziecka na te niezwykle ciekawe i rozwijające wydarzenia.

Wsparcie z Programu Promocji i Ochrony Zdrowia Psychicznego

Cały projekt "Chadek Summer Art 2024" jest finansowany w ramach Programu Promocji i Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2021-2025. Dzięki temu wsparciu, wszystkie zajęcia są bezpłatne, co umożliwia szerokiemu gronu dzieci uczestnictwo w tych wartościowych wydarzeniach.

Szczegóły już wkrótce

Choć obecnie znamy jedynie ramy czasowe i ogólny zarys programu, organizatorzy zapewniają, że już wkrótce pojawią się szczegółowe informacje na temat poszczególnych wydarzeń i warsztatów. Zachęcamy do śledzenia dalszych ogłoszeń, aby w pełni skorzystać z oferowanych atrakcji.

Serdecznie zapraszamy dzieci oraz ich rodziców do aktywnego uczestnictwa w "Chadek Summer Art 2024". To doskonała okazja, by spędzić wakacyjny czas w sposób kreatywny i inspirujący.


Opierając się na: ChDK