Chełmscy policjanci poszukują zaginionej 52- letniej Elżbiety Waseńczuk. Kobieta w dniu 6 sierpnia 2022 roku wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła do domu ani też nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. Wszystkie osoby, które widziały zaginioną, bądź też znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie.

Elżbieta Waseńczuk

lat 52

zamieszkała Chełm

Zaginiona w dniu 6 sierpnia 2022 roku w godzinach popołudniowych wyszła z miejsca zamieszkania udając się w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie powróciła do domu ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: wzrost 175 centymetrów, wiek z wyglądu 52 lata, bardzo szczupła budowa ciała, waga około 44-46 kilogramów, włosy proste, długie koloru czarnego z grzywką czesaną na bok przesłaniającą oczy, nos prostolinijny duży, oczy koloru szarego, brak uzębienia, brak protezy, blizna nad prawą brwią długości około 5 centymetrów, cicha mowa.

Ubiór: w dniu zaginięcia ubrana była w długą bawełnianą sukienkę w białe i niebieskie poprzeczne paski, z krótkim rękawem i rozporkami po bogach, sandały koloru beżowego, posiadała ze sobą torebkę typu worek koloru bordowego.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod nr tel. 47 813 1210 lub 112.

komisarz Ewa Czyż