Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Chełm

Wczoraj doszło do dwóch wypadków drogowych z uwagi na niedostosowanie prędkości do panujących warunków na jezdni. W Pokrówce 19-latek kierujący audi stracił panowanie nad samochodem i uderzył w ogrodzenie posesji. Z kolei 36-letnia kobieta kierująca toyotą w Pobołowicach gwałtownie zahamowała tracąc przyczepność na mokrej nawierzchni, zjechała do przydrożnego rowu, gdzie samochód dachował. Oboje z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

Wczoraj w godzinach popołudniowych doszło do dwóch wypadków drogowych. W Pokrówce kierujący samochodem osobowym marki Audi, 19-latek z gminy Chełm wyjeżdżając z łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków w wyniku czego stracił panowanie nad samochodem. Zjechał tyłem na przeciwległe pobocze, gdzie uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie w dwa przydrożne drzewa po czym samochód ponownie wyrzuciło na pas ruchu, którym się poruszał. Mężczyzna był trzeźwy.

Z kolei w Pobołowicach 36-letnia kobieta z Chełma kierująca samochodem osobowym marki Toyota widząc zasygnalizowany manewr wyprzedzania samochodu jadącego przed nią gwałtowanie zahamowała w wyniku czego straciła przyczepność na mokrej od deszczu nawierzchni jezdni. Zjechała na przeciwległe pobocze, a następnie do przydrożnego rowu gdzie samochód dachował. Kobieta była trzeźwa. Uczestnicy z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze!

starszy sierżant Angelika Głąb-Kunysz