Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Chełm

Do groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło wczoraj w miejscowości Kamień. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący peugeotem 36-latek najechał na tył stojącego na jezdni jeepa. W wyniku tego zdarzenia nastoletni pasażer z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Wczoraj przed godziną 21.00 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu dwóch pojazdów, do którego doszło w miejscowości Kamień. Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Peugeot 36-letni mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego najechał na tył stojącego na jezdni samochodu marki Jeep. Pojazdem tym kierował 49-letni mieszkaniec gminy Kamień, który najprawdopodobniej zatrzymał auto chcąc udzielić pomocy kobiecie, która wjechała do rowu.

W wyniku tego zdarzenia z obrażeniami ciała do szpitala został przetransportowany nastoletni pasażer jeepa. Obaj kierujący byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Apelujemy przy tym o zachowanie ostrożności na drodze.

komisarz Ewa Czyż