Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Chełm

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Chełma w wieku 17 i 28 lat, którzy okazali się sprawcami rozboju. Do zdarzenia tego doszło w miniony weekend w centrum Chełma. Napastnicy zaatakowali i pobili trzech napotkanych mężczyzn, po czym skradli im pieniądze i się oddalili. Rozbój zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 12. Dzisiaj obaj są doprowadzani do prokuratury i do sądu z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.

W miniony weekend dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o rozboju, do którego doszło w centrum Chełma. Z relacji pokrzywdzonych trzech mężczyzn wynikało, że zostali zaatakowani i pobici przez nieznane im osoby. Następnie napastnicy skradli im pieniądze i się oddalili. Z uwagi na obrażenia została im udzielona pomoc medyczna. Policjanci zajmujący się tą sprawą zatrzymali dwóch mieszkańców Chełma w wieku 17 i 28 lat.

Dzisiaj obaj zostaną doprowadzeni do prokuratury i do sądu z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego rozbój zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 12.