Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Chełm

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na skrzyżowaniu w gm. Chełm. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący hondą wjeżdżając na skrzyżowanie zderzył się z jadącym drogą z pierwszeństwem przejazdu mercedesem, a następnie uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka kolejny samochód. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.

Wczoraj po godz. 18.00 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu trzech osobówek w miejscowości Horodyszcze w gminie Chełm. Policjanci pracujący na miejscu ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Honda, 47-letni mieszkaniec gminy Dorohusk wykonując manewr skrętu w lewo wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z jadącym drogą z pierwszeństwem przejazdu samochodem marki Mercedes, którym kierował 20-latek z gminy Sawin. Następnie honda uderzyła w jadący z naprzeciwka samochód marki Subaru, którym kierował 38-letni mieszkaniec Chełma.

W wyniku tego zdarzenia dwaj kierujący z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.