Policjanci wyjaśniają okoliczności sobotniego wypadku, do którego doszło na terenie Chełma. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem podczas manewru wyprzedzania zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem. W wyniku tego zdarzenia kierowca jednośladu z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Dyżurny chełmskiej komendy otrzymał w sobotę zgłoszenie wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. Do zdarzenia tego doszło po południu na ulicy Stephensona w Chełmie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem marki Harley-Davidson 50-letni chełmianin podczas wyprzedzania samochodu marki BMW, którym kierował 26-latek zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Toyota.  Pojazdem tym kierowała 55-letnia mieszkanka Chełma.

W wyniku tego zdarzenia kierowca jednośladu z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierowcy samochodów byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i apelują o zachowanie ostrożności na drodze.


1000 Znaków do wykorzystania