Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę nad ranem w pobliżu Placu Łuczkowskiego w Chełmie. Nieustalony dotychczas kierowca potrącił 22-letniego mężczyznę, który z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia, bądź też posiadają informacje na ten temat proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod nr tel. 82 560-12-10 lub 112.

Do wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę około godz. 03.40. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierowca samochodu osobowego wyjeżdżając z Palcu Łuczkowskiego na ulicę Lubelską w kierunku bazyliki potrącił 22-letniego mieszkańca Chełma. Następnie nie zatrzymując się i nie udzielając pomocy odjechał. Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Chełmscy funkcjonariusze poszukują kierowcy i proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają informacje na ten temat o zgłaszanie się do Komendy Miejskiej Policji w Chełmie lub telefoniczny kontakt z komendą pod nr tel. 82 560-12-10 lub 112.


1000 Znaków do wykorzystania