Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na terenie gm. Dorohusk. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym podczas wyprzedzania zderzył się z ciągnikiem rolniczym, który w tym momencie wykonywał manewr skrętu w lewo. W wyniku tego zdarzenia traktorzysta z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Wczoraj rano dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym. Do zdarzenia tego doszło w miejscowości Okopy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Renault, 80-letni mieszkaniec gminy Dorohusk podczas manewru wyprzedzania zderzył się z ciągnikiem rolniczym marki Ursus, który w tym momencie skręcał w lewo na posesję. W wyniku tego zdarzenia 43-letni traktorzysta z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Badania na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Policjanci prowadzą postępowanie mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności tego wypadku.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.