Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Chełm

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 26-letniemu mężczyźnie, który wybił butelką szybę w witrynie sklepowej na osiedlu Słoneczne w Chełmie. Powodem takiego zachowania miał być wypity wcześniej alkohol i nieporozumienia z partnerką. Wczoraj został mu przedstawiony zarzut uszkodzenia mienia.

Na początku marca dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wybicie szyby w oknie jednego ze sklepów na osiedlu Słoneczne w Chełmie. Pokrzywdzony oszacował wartość strat na kwotę 2 tysięcy złotych.

Policjanci kryminalni, którzy zajęli się tą sprawą, ustalili i zatrzymali wczoraj sprawcę. To 26-letni mieszkaniec Chełma. Jak się okazało powodem takiego zachowania miał być spożyty wcześniej alkohol i nieporozumienia z partnerką. Jeszcze tego samego dnia zostały mu przedstawione zarzuty uszkodzenia mienia. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.
 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.