Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Chełm

Za uszkodzenie ciała odpowie zatrzymany wczoraj 65-latek, który zranił scyzorykiem mężczyznę. Do zdarzenia doszło na osiedlu Kościuszki w Chełmie. Pokrzywdzonemu została udzielona pomoc medyczna. Sprawca zaraz po zdarzeniu próbował ucieczki na rowerze mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Wczoraj po południu dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o zranieniu nożem 62-letniego chełmianina. Do zdarzenia doszło pod sklepem na osiedlu Kościuszki w Chełmie. Z relacji pokrzywdzonego wynika, że znany mu z widzenia mężczyzna zaatakował go bez powodu raniąc scyzorykiem w policzek. Karetką pogotowia został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej. Skierowani na miejsce policjanci zatrzymali 65-letniego mieszkańca gminy Kamień, który próbował uciekać na rowerze. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Gdy wytrzeźwieje będą z jego udziałem wykonywane dalsze czynności procesowe.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.