Warsztaty muzyki gospel: 13-14 kwietnia 2019

Przyjaciele, pasjonaci muzyki gospel!

Rusza właśnie nabór do Warsztatów Muzyki Gospel, organizowanych przez Chełmski Dom Kultury. WARSZTATY będą odbywać się w dniach 13-14 kwietnia, a KONCERT FINAŁOWY Warsztatów odbędzie się w niedzielę 14 kwietnia o godz. 18.00. W tym czasie stworzymy razem wielki chór, który wystąpi podczas wielkiego finału - koncertu odbywającego się Niedzielę Palmową, na deskach Chełmskiego Domu Kultury, gdzie od wielu lat odbywają się koncerty muzyki z dobrym przesłaniem.

Zajęcia warsztatowe poprowadzi GRZEGORZ GŁUCH - kompozytor, dyrygent, autor tekstów, wokalista, aranżer oraz producent muzyczny. Twórca i animator muzyki gospel, założyciel i lider zespołu Gospel Rain. Od wielu lat prowadzi warsztaty muzyki gospel w całej Polsce. Dyrygent chórów m.in. Świdnik Gospel Choir, Chadek Gospel Choir oraz Krasnobrodzki Gospel, współpracujący z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej.

Gościem specjalnym warsztatów będzie GABI GĄSIOR, wokalistka, autorka tekstów i muzyki, instruktor gospel, nauczyciel śpiewu. Absolwentka wokalistyki jazzowej katowickiego Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Trener wokalny w I edycji telewizyjnego show “Bitwa na głosy” w drużynie braci Golec. Muzyką zajmuje się od dziecka. Podróż z gospel rozpoczęła w wieku czternastu lat w Przemyskim Chórze Gospel i trwa ona do dziś. Na swoim koncie ma wydany autorski album gospel „Bez Ciebie nie ma mnie”, który ukazał się w marcu 2014 roku oraz płytę świąteczną „Narodził się Jedyny Król” wydaną w grudniu 2015 roku.

W koncercie udział weźmie także ABRAHAM DIOMANDE - wokalista z Nowego Jorku, którego twórczość wyróżnia się połączeniem wielu stylów muzycznych, szczególnie brzmień muzyki gospel i rytmów afrykańskich.

Warsztaty będą okazją do nauki kilkunastu specjalnie przygotowanych piosenek w wielogłosowej aranżacji wokalnej, które zostaną wykonane podczas finałowego koncertu 14 kwietnia 2019 roku o godz. 18.00 w Chełmskim Domu Kultury w Chełmie. W czasie koncertu uczestnikom warsztatów towarzyszyć będzie znakomity skład instrumentalny oraz soliści.

Wierzymy, że warsztaty te będą znakomitą okazją do rozwinięcia umiejętności wokalnych, kształtowania swego warsztatu śpiewu, wydobycia wielu pozytywnych emocji oraz rozpalenia pasji muzycznej. W czasie prób, zajęć emisyjnych uczestnicy będą mogli poznać i skorzystać z różnych technik rozwoju śpiewania. W ostatnich edycjach warsztatów wzięło udział łącznie aż 150 osób szukających radości i spełnienia we wspólnym śpiewaniu. Mam nadzieję, że w tym roku i Ty zechcesz spróbować Swoich możliwości!

 

!!! RUSZYŁY ZAPISY NA WARSZTATY !!!

LINK DO FORMULARZA:

https://cutt.ly/warsztatychelm

ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANE są wyłącznie do dnia 9 KWIETNIA. Liczba miejsc jest ograniczona, zatem prosimy o przesyłanie zgłoszeń możliwie najszybciej.

WARUNKIEM przyjęcia zgłoszenia do udziału w warsztatach jest dokonanie najpóźniej w TERMINIE 5 DNI od przesłania zgłoszenia internetowego WPŁATY WPISOWEGO w wysokości 50 ZŁ na konto bankowe organizatora warsztatów - CHEŁMSKIEGO DOMU KULTURY - z dopiskiem "WARSZTATY MUZYKI GOSPEL"

Nr KONTA BANKOWEGO: 94 1240 2223 1111 0000 3576 9772

Jeśli opłacają Państwo koszt uczestnictwa za inną osobę, prosimy KONIECZNIE o podanie IMIENIA I NAZWISKA uczestnika, za którego opłacacie Państwo koszt udziału.

Do udziału w WARSZTATACH zapraszamy osoby powyżej 16 roku życia. Istnieje możliwość udziału dzieci i młodzieży poniżej 16 roku życia, prosimy jednak o informację oraz zapewnienie opieki nad tymi uczestnikami.

UCZESTNICY WARSZTATÓW zobowiązani są do pełnego uczestnictwa we wszystkich częściach programu. Ramowy, wstępny plan zajęć zakłada, że zajęcia będą odbywać się zgodnie w następującym planem:

SOBOTA / 13 kwietnia 2019

10.00-13.30 Zajęcia warsztatowe

13.30-15.30 Przerwa obiadowa

15.30-19.00 Zajęcia warsztatowe

NIEDZIELA / 14 kwietnia 2019

11.00-14.30 Zajęcia warsztatowe

16.00-17.00 Próba akustyczna na scenie

18.00-19.00 Koncert finałowy

 

DODATKOWE INFORMACJE, KONTAKT:

Agnieszka KAMIŃSKA

518 013 442

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.