Policjanci poszukują kierującego audi, który wczoraj w Chełmie zderzył się z samochodem marki Skoda. Następnie nie zatrzymując się i nie udzielając pomocy, odjechał. W zdarzeniu tym brał udział jeszcze jeden pojazd, w który, w wyniku zderzenia, uderzyła skoda. Na szczęście kierowcy nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

Wczoraj po południu dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu samochodów na skrzyżowaniu ulicy Wojsławickiej i Reytana w Chełmie. Policjanci ustalili, że kierowca samochodu marki Audi wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zdarzył się z jadącym ulicą Wojsławicką samochodem marki Skoda, którym kierowała 33-letnia mieszkanka gminy Chełm.

W wyniku tego skoda uderzyła w jadący samochód marki Peugeot i dachowała. Kierowca audi nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia. Na szczęście kobieta ani też kierujący peugeotem 52-letni chełmianin nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tej groźnie wyglądającej kolizji i poszukują mężczyzny, który kierował audi.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.